NASZA

MARKA

SMOKE

Pod marką Smoke kryje się ogólnopolska sieć trafik wyspecjalizowana w handlu artykułami tytoniowymi z każdego segmentu rynku. Firma lokalizuje swoje salony sprzedaży głównie w dużych galeriach handlowych naszego kraju. Pierwszy ze Smoke Shop’ów powstał w 2005 roku w Galerii Krakowskiej, nowoczesnym obiekcie handlowym mieszczącym się w ścisłym centrum Krakowa. Wyspecjalizowany sklep, oferujący produkty tytoniowe z każdego segmentu rynku, szybko zdobył uznanie klientów.

Sukces pierwszego z salonów przyczynił się do powstania, w niedługim okresie czasu kolejnych sklepów w najpopularniejszych galeriach handlowych głównych miast Polski.

Do dziś rodzina salonów tytoniowych Smoke Shop powiększyła się do kilkudziesięciu, zlokalizowanych między innymi w Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Szczecinie, czy Rzeszowie. Od samego początku naszym celem było precyzyjne określanie oczekiwań Klientów, a następnie konsekwentne ich zaspokajanie. Jesteśmy pewni, że powodzenie i uznanie jakim cieszą się dzisiaj nasze salony sprzedaży zawdzięczamy właśnie trosce o potrzeby Klienta.

Poza oczywistym rozwojem detalicznej sieci sprzedaży na terenie kraju, Smoke Shop prowadzi równolegle szereg działalności dodatkowych, jak angażowanie się w rozmaite festiwale, współpraca z klubami fajczarskimi, udział w branżowych targach, czy organizowanie lokalnych spotkań cygarowych, zrzeszonych wokół konkretnych sklepów. Zwłaszcza spotkania lokalnych aficionado sprawiają nam sporo radości i są świetną okazją, aby dzielić się doświadczeniami, kulturą palenia oraz wiedzą o innych wyrobach tytoniowych.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzania salonów Smoke Shop, zapewniając, że każdy spotka się u nas z przyjazną atmosferą oraz miłą, nie nachalną, aczkolwiek profesjonalną obsługą. Głęboko wierzymy, że odnajdziesz w naszym asortymencie produkty, którymi jesteś zainteresowany.

Sklepy SMOKE otwarte od 4 maja
Drodzy Klienci, już w poniedziałek 4 maja otworzymy wszystkie salony SMOKE zgodnie z zalecanymi środkami bezpieczeństwa sanitarnego
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup