NASZA

MARKA

SMOKE

Pod marką Smoke kryje się ogólnopolska sieć trafik wyspecjalizowana w handlu artykułami tytoniowymi z każdego segmentu rynku. Firma lokalizuje swoje salony sprzedaży głównie w dużych galeriach handlowych naszego kraju. Pierwszy ze Smoke Shop’ów powstał w 2005 roku w Galerii Krakowskiej, nowoczesnym obiekcie handlowym mieszczącym się w ścisłym centrum Krakowa. Wyspecjalizowany sklep, oferujący produkty tytoniowe z każdego segmentu rynku, szybko zdobył uznanie klientów.

Sukces pierwszego z salonów przyczynił się do powstania, w niedługim okresie czasu kolejnych sklepów w najpopularniejszych galeriach handlowych głównych miast Polski.

Do dziś rodzina salonów tytoniowych Smoke Shop powiększyła się do kilkudziesięciu, zlokalizowanych między innymi w Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Szczecinie, czy Rzeszowie. Od samego początku naszym celem było precyzyjne określanie oczekiwań Klientów, a następnie konsekwentne ich zaspokajanie. Jesteśmy pewni, że powodzenie i uznanie jakim cieszą się dzisiaj nasze salony sprzedaży zawdzięczamy właśnie trosce o potrzeby Klienta.

Poza oczywistym rozwojem detalicznej sieci sprzedaży na terenie kraju, Smoke Shop prowadzi równolegle szereg działalności dodatkowych, jak angażowanie się w rozmaite festiwale, współpraca z klubami fajczarskimi, udział w branżowych targach, czy organizowanie lokalnych spotkań cygarowych, zrzeszonych wokół konkretnych sklepów. Zwłaszcza spotkania lokalnych aficionado sprawiają nam sporo radości i są świetną okazją, aby dzielić się doświadczeniami, kulturą palenia oraz wiedzą o innych wyrobach tytoniowych.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzania salonów Smoke Shop, zapewniając, że każdy spotka się u nas z przyjazną atmosferą oraz miłą, nie nachalną, aczkolwiek profesjonalną obsługą. Głęboko wierzymy, że odnajdziesz w naszym asortymencie produkty, którymi jesteś zainteresowany.