NASZ ZESPÓŁ, CZYLI SPRZEDAWCY Z PASJĄ

Każda firma to ludzie. Osoby odpowiedzialne za wykonanie konkretnych zadań i osiąganie wyznaczonych celów. Powszechnie panuje przekonanie, że Sprzedawcą może zostać każdy, a wybór tego zawodu to często pierwszy pomysł na pracę wśród młodych ludzi. Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna. Dobry Sprzedawca, to osoba mająca pewne wrodzone predyspozycje. Umiejąca z łatwością adoptować się do nastroju Klienta i doskonale modelować prowadzoną rozmowę. Dodatkowo kiedy Sprzedawca łączy swoje umiejętności z pasją do produktów, którymi handluje, jest to przepis na wieloletnią i stabilną współpracę. Wiele osób spośród naszej kadry sprzedażowej trafiło do Smoke jeszcze podczas studiów, chcąc trochę ‚dorobić’ w wolnym czasie. Obecnie to najlepsi z naszych managerów.

Nasz zespół

Michał – cała sieć

„Swoją karierę w Smoke Shop zacząłem w pierwszej połowie 2012 roku. Przychodząc do firmy sprzedającej wyroby tytoniowe nie sądziłem, że tak dynamicznie się to rozwinie i zwiążę się ze Smoke’iem oraz branżą na tak długo. Zaczynając jako Sprzedawca w krakowskim salonie, w krótkim czasie awansowałem na stanowisko Kierownika. Angażując się jeszcze intensywniej w życie firmy, po kilku latach zostałem Kierownikiem Regionalnym całej sieci. Co tylko pokazuje, że jak się bardzo chce, to się da. Upór jest moją wrodzoną cechą, za którą zawsze ganili mnie w szkole, a w życiu zawodowym doceniają. Dość przewrotnie. Z zamiłowania jestem pasjonatem cygar i wciąż szukam odpowiedzi na odwiecznie nurtujące Aficionado pytanie: Dominikana, Kuba, czy Nikaragua?”

Łukasz – Galeria Arkadia

„Przygodę z marką Smoke Shop zacząłem w roku 2016 jako sprzedawca na pół etatu, w sklepie Fajka, Mekce polskich fajczarzy. Nie spodziewałem się, że świat tytoniu i whisky zainteresuje mnie do tego stopnia, że po niespełna roku zostanę kierownikiem Salonu Smoke Shop w Galerii Arkadia i w pełni zaangażuję się w rozwój sieci. Większość czasu (poza pracą oczywiście) spędzam na uczelni, studiując Finanse i Rachunkowość. Pozostałe wolne chwile w towarzystwie przyjaciół i cygar.”

Monika – Galeria Krakowska

„Karierę w Smoke Shop’ie rozpoczęłam w 2012 roku. Już z pewnym doświadczeniem w handlu, obsłudze bezpośredniej i ogromną werwą, zaczęłam pracę jako Doradca Klienta w krakowskim salonie Smoke. Szybko zaraziłam się pasją do cygar. W tej chwili piastuję stanowisko Kierownika w rzeczonym sklepie i śmiało mogę stwierdzić, że jestem specjalistką od cygar z całego świata. Równie profesjonalnie doradzę Ci w wyborze drewnianej, klasycznej fajki na spokojniejsze wieczory lub Shishy na spotkania ze znajomymi. Od czasu do czasu lubię skosztować tabaki, najchętniej z aromatem miodu i mięty.”

Marcin – Galeria Riviera

„Studiowałem na Politechnice Gdańskiej na wydziale mechanicznym, jednak moje zainteresowania zdecydowały, że odnalazłem się w handlu, z czego jestem zadowolony. Kariera w firmie zaczęła się w październiku 2007 roku, wraz z otwarciem Galerii Bałtyckiej i trwa do dnia dzisiejszego. Z tym tylko detalem, że wraz z rozwojem sieci zmieniłem salon, na taki bliżej domu. Chyba ze względu na bezpośredni kontakt z ludźmi oraz zamiłowanie do „dobrego” dymu, odnalazłem się w Smoke Shop’ie właściwie od pierwszego dnia pracy. Zaczynałem oczywiście od stanowiska Sprzedawcy, by po kilku latach objąć ster sklepu na stanowisku Kierownika. Prywatne kocham sport, szczególnie piłkę nożną, dyskusje o polityce oraz dobry kryminał.”

Ewa – Sklep Fajka

„Jestem prawdopodobnie najstarszą i najdłuższą stażem pracownicą Smoke Shop’u. Pracę w Facje przy ulicy Kruczej zaczęłam w październiku 2000 roku. Co było podyktowane trochę przypadkiem, a trochę koligacjami rodzinnymi. Wcześniej pracowała tu (w tym konkretnym sklepie) moja mama i ciocia. Więc doświadczenia oraz wiedza o branży jaką wniosłam do Smoke Shop’u były można rzec, odziedziczone. Szczególnie cenię bezpośredni kontakt z ludzi, a ponieważ branża jest ciekawa, to i klientela jest niebanalna. Prywatnie interesuje mnie sztuka przez duże i małe „s”. Regularnie bywam w operze, teatrze i kinie. Lubię też podróżować, zwiedzać, poznawać nowe miejsca. Wychodzę z założenia żyj i daj żyć innym. Prawdopodobnie również jako jedyna osoba w firmie nie mam telefonu komórkowego, co świadczy o moim konserwatyzmie.”

Krzysztof – Galeria Mokotów

„Student historii oraz Kierownik sklepu Smoke Shop w Galerii Mokotów. Urodzony Warszawiak. Od 2015 roku związany z naszą siecią sklepów. Początkowo zatrudniłem się jako Sprzedawca na pół etatu, trochę dla pieniędzy, choć głównie ze względu na branże. Awanse przyszły wraz z upływającym czasem, podobnie jak coraz większa pasja do tytoniu. Jestem fajczarzem z zamiłowania, posiadającym w kolekcji kilkadziesiąt fajek. Choć podobno dopiero od setnej sztuki człowiek zaczyna rozumieć o co w tym chodzi. Purysta, zwolennik klasycznych mieszanek tytoniowych. Prywatnie miłośnik subkultury mods i wszystkich zagadnień związanych z historią fajki oraz fajczarstwa.”

Jarek – Galeria Rzeszów

„Łowca burz marzący o wyjeździe do USA, aby przemierzać wzdłuż i wszerz wielką Aleję Tornad. Jak na łowcę burz przystało cenię sobie chmury w każdym wydaniu. Oczywiście na te z gęstego dymu tytoniowego mam specjalnie zarezerwowane miejsce w sercu. Równie wielką pasją co żywioły natury darzę sport. Drużyną, którą wspieram ze wszystkich sił, podobnie jak tysiące fanów na całym świecie, to na zawsze wielka FC Barcelona!”

Monika – Galeria Łódzka

„Swoją przygodę z firmą Smoke Shop zaczęłam w marcu 2016 roku.
Początkowe przerażenie specyfiką branży szybko zmieniło się w fascynację. Dzisiaj śmiało pomogę każdemu w wyborze e-papierosa, czy dobrego cygara.
Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, dzięki którym do perfekcji opanowałam sztukę robienia kilku rzeczy naraz 😉
Uwielbiam horrory zarówno w postaci książki jak i dobrego filmu, a moją nową pasją jest nadawanie starym meblom drugiego życia.”

Marzena – Galeria Łódzka

„Przygodę ze Smoke Shop’em rozpoczęłam jeszcze w 2010 roku i trwa ona do dzisiaj. Zaczynałam jako Doradca Klienta, by po roku pracy zostać Kierownikiem Salonu. Prywatnie pasjonują mnie podróże i poszukiwanie dobrego jedzenia. Moje wyprawy kulinarne rozpoczęłam od Europy, przez Afrykę, aż po odległe zakątki Azji. A ponieważ jestem człowiekiem, którego do przodu pcha nieokiełznana ciekawość świata oraz pęd do odkrywania nieznanego, wciąż szukam. Ciekawość pobudzona, gdy dusza po raz pierwszy poznała czym jest smak odkrywania innych kultur, wciąż trwa. Wiem, że najważniejsza podróż jest jeszcze przede mną…”