SMOKE SHOP

E-KATEGORIA

W salonach SMOKE poza tradycyjnymi produktami dla palaczy posiadamy również nowoczesne produkty z kategorii VAPE. Nasza oferta liquidów i premixów stale się poszerza, obecnie mamy w ofercie ponad 100 wyjątkowych wariantów aromatów. Dodatkowo, oferujemy profesjonalne e-papierosy takiej jak mody, pody oraz e-papierosy jednorazowe.

 

E-papierosy jednorazowe

Znajdziesz u nas jednorazówki od 400 do 1000 zaciągnięć, zawierające 20 mg nikotyny lub beznikotynowe, występujące w wielu soczystych aromatach! Zapomnij o wymianie grzałki i ciesz się użytkowaniem!

Liquidy

Liquidy o owocowych, miętowych czy deserowych aromatach w wielu wariantach mocy. Sprawdź naszą ofertę gotowych płynów, bez konieczności mieszania!

Premixy

Na naszych półkach znajdziesz premixy o przeróżnych smakach i w różnych pojemnościach. Wybieraj spośród szerokiej gamy aromatów. Mieszaj z bazą nikotynową według swoich preferencji lub ciesz się beznikotynowym, gotowym płynem!

E-papierosy

Znajdziesz u nas profesjonalne e-papierosy typu mody, czy pody do wielokrotnego użytku oraz niezbędne akcesoria do ich serwisowania. Dostępne w naszej ofercie urządzenia podążają za najnowszymi trendami wśród Vaperów.

SMOKE SHOP

E-KATEGORIA

W naszych sklepach znajdziesz szeroki wybór produktów od renomowanych marek, takich jak Vivo, „E”, Selfie, DonVapo, Polo, które zyskały uznanie za swoją jakość i innowacyjność. Jesteśmy dumni z możliwości oferowania Wam najwyższej jakości artykułów, spełniających Wasze oczekiwania i potrzeby. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z naszym zróżnicowanym asortymentem!