Specjalistyczne salony tytoniowe

W ofercie salonów SMOKE można znaleźć szeroki wybór ręcznie zwijanych cygar, drewnianych klasycznych fajek, bibuł, tabak, ekskluzywnych zapalniczek, fajek wodnych, a także tytoni z każdego segmentu rynku oraz e-papierosów. Od powstania pierwszego salonu naszym celem było precyzyjne określanie oczekiwań Klientów, a następnie konsekwentne ich zaspokajanie. Jesteśmy pewni, że powodzenie i uznanie jakim cieszymy się dzisiaj na rynku, zawdzięczamy właśnie dzięki trosce o potrzeby Klienta.

CEL NASZEJ MARKI

Przyjęta strategia

„Będziemy konsekwentnie realizować przyjętą strategię rozwoju sieci detalicznej SMOKE. Być może zdecydujemy się na wdrożenie nowych formatów, o których wspomniałem wcześniej. Rozważamy również ekspansję salonów SMOKE poza granice naszego kraju.”

Maciej Król

- DYREKTOR DS. ROZWOJU SIECI DETALICZNEJ SMOKE

MARKA SMOKE

Rozwój sieci

Location

PIERWSZY SALON SMOKE

Pierwszy salon powstał w 2005 roku w Galerii Krakowskiej, nowoczesnym obiekcie handlowym mieszczącym się w ścisłym centrum Krakowa.

PIERWSZY SALON SMOKE

Location

Pierwszy sukces

Sukces pierwszego sklepu przyczynił się do powstania, w niedługim okresie czasu kolejnych sklepów w najpopularniejszych galeriach handlowych głównych miast Polski.

PIERWSZY SUKCES

Location

Dynamiczny rozwój

Obecnie możemy się pochwalić salonami usytuowanymi w całej Polsce. Jesteśmy największą siecią artykułów tytoniowych w kraju. Mimo ogromnego sukcesu wciąż modernizujemy swoje salony, aby sprostać oczekiwaniom Klientów.

DYNAMICZNY ROZWÓJ

Location

VAPEROOM

Na przestrzeni ostatnich lat zauważyliśmy ogromny rozwój Vapingu w Polsce. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów w jednym z naszych salonów została utworzona unikatowa przestrzeń poświęcona vapingowi.

VAPEROOM W SMOKE

Location

Rebranding salonów i logo

Odświeżone, nowoczesne logo odzwierciedla naszą wizję rozwoju. Jest to symbol naszego zaangażowania w innowacje i profesjonalizm. Wnętrza naszych salonów przeszły prawdziwą metamorfozę. Od klasycznego, tradycyjnego wnętrza przekształciły się w modernistyczną przestrzeń pełną innowacji i elegancji.

REBRANDING MARKI

POTRZEBY KLIENTÓW

Podążamy za trendami

W SMOKE śledzimy trendy i rozwijamy się wraz z rosnącymi potrzebami naszych Klientów. Oprócz oferty klasycznych wyrobów tytoniowych możemy pochwalić się szeroką gamą produktów z kategorii VAPE, heat not burn oraz saszetkami nikotynowymi. 

Od tradycji po nowoczesność