SMOKE SHOP

FAJKI TRADYCYJNE

Fajki tradycyjne dostępne w naszych salonach zostały wykonane ręcznie z najwyższej jakości materiałów. Unikalne fajki z wrzośca, czy gruszy dostępne są w wielu kształtach. Nasze fajki są odpowiednie zarówno dla doświadczonych fajczarzy oraz początkujących zajawkowiczów. Oferta naszych salonów obejmuje fajki światowych marek, jak również fajki cenionych polskich producentów.

 

Angelo

Fajki Angelo to niezawodne włoskie produkty, doceniane zarówno przez początkujących fajczarzy, jak i tych zaawansowanych. Wysoka jakość w przystępnej cenie. Zapraszamy do naszych salonów, gdzie z pomocą Sprzedawcy znajdziesz spełniający Twoje oczekiwania model. 

 

Bróg

Wyjątkowe fajki sygnowane marką Bróg powstają w polskiej pracowni. Zostały stworzone z myślą o wielbicielach tytoniu oraz tych, którzy dopiero odkrywają tajniki fajczarstwa. Każda fajka jest dziełem rąk rzemieślników, wykonanym z dbałością o szczegóły z drewna wrzośca, gruszy lub wiśni.   

 

SMOKE SHOP

AKCESORIA DO FAJEK

W naszych salonach znajdziesz wyjątkowe i praktyczne akcesoria do fajek tradycyjnych. Wyciory dzięki którym odpowiednio zadbasz o higienę swojej fajki, stylowe etui wykonane z luksusowej skóry, zapewniające nie tylko ochronę ale i wyrafinowany wygląd, czy wygodne stojaki. W naszym asortymencie znajdziesz również wiele innych praktycznych akcesoriów, które ułatwią Ci korzystanie z fajki tradycyjnej i podkreślą jej wyjątkowość.