SMOKE SHOP

SASZETKI NIKOTYNOWE

Saszetki nikotynowe to produkty cieszące się coraz większą popularnością. W naszym asortymencie znajdziecie wiele marek saszetek nikotynowych, między innymi BAGZ i BAD MOJO oraz wiele więcej! Dostępnych w różnych wariantach stężeń nikotynowych oraz smakowych.

BAGZ

Zapomnij o dyskomforcie związanym z odczuwaniem głodu nikotynowego w sytuacjach, w których nie możesz zapalić. Po saszetki nikotynowe BAGZ możesz sięgnąć niezależnie od miejsca, czy okoliczności. BAGZ może być z Tobą WSZĘDZIE. Saszetki nikotynowe BAGZ znajdziesz w wielu soczystych aromatach oraz w różnych stężeniach nikotyny.

BAD MOJO

Saszetki nikotynowe BAD MOJO stworzone z myślą o prawdziwych miłośnikach mocnych i pobudzających uderzeń nikotynowych. Bez względu na stężenie nikotyny, wszystkie aromaty cechuje piekielnie dobry i długo utrzymujący się intensywny smak. 

 

NIE TYLKO NIKOTYNOWE...

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór saszetek, nie tylko nikotynowych ale również saszetki energetyczne na bazie kofeiny. Wiele marek w różnych aromatach i stężeniach w jednym miejscu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszych salonach SMOKE.

SMOKE SHOP

SASZETKI NIKOTYNOWE

Szeroki wybór luksusowych cygar ręcznie zwijanych pochodzących z całego świata, pośród których, znajdują się pozycje niedostępne w żadnych innych sieciach handlowych.