SMOKE SHOP

ZAPALNICZKI

W naszym bogatym asortymencie zapalniczek prezentujemy ponad 1000 modeli kultowych zapalniczek benzynowych ZIPPO. Ponadto, oferujemy ekskluzywne zapalniczki Porsche i Lamborghini, które nie tylko imponują jakością wykonania, ale także wyrafinowanym designem. W naszej unikatowej kolekcji znajdziesz także wyjątkowe zapalniczki prezentowe. 

 

Funkcjonalność i design w jednym!

Znajdziesz u nas płomieniowe zapalniczki benzynowe oraz wypełnione gazem z palnikami typu jet oraz żarowe. Posiadamy w ofercie zapalniczki wyposażone w punchery do otwierania cygar lub z przybornikiem do fajek tradycyjnych. Różnorodny design i wzornictwo. Większość naszych zapalniczek to świetny pomysł na prezent. Posiadają w zestawie eleganckie opakowania!

SMOKE SHOP

AKCESORIA DO ZAPALNICZEK

Wśród akcesoriów do zapalniczek znajdziesz szeroki wybór produktów, które pomogą Ci w pielęgnacji i utrzymaniu Twojej zapalniczki w doskonałej formie. Oferujemy różnorodne akcesoria, takie jak gaz, benzyna, kamienie iskrownikowe, knoty, watę i filc. Dzięki nim możesz zadbać o niezawodność Twojej ulubionej zapalniczki.