To był dobry rok dla salonów SMOKE

Rebranding

Sieć salonów SMOKE działa na polskim rynku od blisko dwudziestu lat. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, w 2023 roku postawiliśmy na zmiany i zdecydowaliśmy się na rebranding zarówno logo marki jak i wnętrz salonów stawiając na minimalizm, modernizm i wygodę. Jako największa polska marka oferująca zarówno tradycyjne jak i innowacyjne wyroby nikotynowe, staramy się dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Dlatego też w ubiegłym roku otworzyliśmy, aż 10 nowych salonów SMOKE z czego 5 pojawiło się już w nowym odświeżonym formacie.

Nowe, odświeżone logo wytycza nowy kierunek naszej marki, odzwierciedlając jej dominującą pozycję na rynku oraz zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości produktów. Jest również sygnałem dla Klientów, że w salonach SMOKE mogą spodziewać się wyjątkowej obsługi i szerokiego asortymentu. Maciej Król, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Detalicznej zdradził ambitne plany firmy na przyszłość: „Będziemy konsekwentnie realizować przyjętą strategię rozwoju sieci detalicznej SMOKE. Być może zdecydujemy się również na wdrożenie nowych formatów. Rozważamy także ekspansję salonów SMOKE poza granice naszego kraju.”

Saszetki nikotynowe

Obserwując rosnące zainteresowanie saszetkami nikotynowymi oraz szybko rozwijający się rynek zarówno w Polsce jak i na świecie, zdecydowaliśmy się na poszerzenie asortymentu z tej kategorii. Saszetki nikotynowe są odpowiednikiem szwedzkich snusów, jednak nie zawierają tytoniu. Zamiast tego w ich składzie znajduje się syntetyczna lub naturalna nikotyna pochodząca z roślin tytoniu oraz owocowe i miętowe aromaty. Saszetek nikotynowych w odróżnieniu od papierosów i e-papierosów można używać wszędzie tam gdzie ma się na to ochotę, co odgrywa istotną rolę w ich stale rosnącej popularności. W 2022 roku wielkość globalnego rynku saszetek nikotynowych wyceniono na 2,9 miliarda USD i oczekuje się, że w latach 2023 – 2030 wzrośnie o co najmniej 4,4%. Dlatego też, w 2023 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o saszetki nikotynowe BAGZ oraz BAD MOJO.

Saszetki nikotynowe BAGZ to wyjątkowy produkt, który wyróżnia się na rynku. Zaprojektowane z myślą o komforcie i satysfakcji. Dostępne w różnych smakach i wariantach nikotynowych szybko zyskały popularność wśród najbardziej wymagających użytkowników.

Dla fanów mocnych wrażeń, którzy szukają maksymalnej dawki pobudzenia, wprowadziliśmy saszetki nikotynowe BAD MOJO, które zapewniają intensywny i długo utrzymujący się smak oraz bardzo wysokie stężenia nikotyny.

Podsumowanie

Przyszłość Salonów SMOKE wydaje się obiecująca, ponieważ skupiamy się na innowacjach, obsłudze klienta i budowaniu społeczności. Dążymy do ciągłego dostosowywania się i ewolucji naszej marki, aby zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe doświadczenia. Bez względu na to, czy są entuzjastami klasycznych czy innowacyjnych wyrobów nikotynowych, jesteśmy gotowi spełnić ich potrzeby i być dla nich najlepszym wyborem.